Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Group
fil: Grupo

en: Subject
fil: Paksa

en: Message
fil: Mensahe

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda
