Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Format
gl: Formato

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Messages
gl: Mensaxes
