Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Format
he: פורמט

en: Sender
he: שולח

en: Recipient
he: נמען

en: Messages
he: מסרים
