Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Value
hi: मान

en: Group
hi: समूह

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Format
hi: प्रारूप

en: ID
hi: आईडी

en: Sender
hi: प्रेषक

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Messages
hi: संदेश
