Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Value
hu: Érték

en: Group
hu: Csoport

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Format
hu: Formátum

en: ID
hu: Azonosító

en: Sender
hu: Feladó

en: Recipient
hu: Címzett

en: Messages
hu: Üzenetek

en: The recipient of the message.
hu: Az üzenet címzettje.
