Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Recipient
hy: Ստացող
