Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Messages
ka: შეტყობინებები
