Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Value
kk: Мән

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Messages
kk: Хаттар
