Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Body
km: តួ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Group
km: ក្រុម

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល
