Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Group
lv: Grupa

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Format
lv: Formāts

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Messages
lv: Ziņojumi
