Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്
