Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Value
ne: मान

en: Group
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Messages
ne: सन्देशहरू
