Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Value
pl: Wartość

en: Group
pl: Grupa

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Sender
pl: Nadawca

en: Recipient
pl: Adresat

en: Messages
pl: Wiadomości

en: The recipient of the message.
pl: Odbiorca wiadomości.
