Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Body
sk: Text

en: Value
sk: Hodnota

en: Group
sk: Skupina

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Format
sk: Formát

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Messages
sk: Správy
