Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Value
sq: Vlera

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Recipient
sq: Marrës
