Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Value
sr: Вредност

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Recipient
sr: Прималац
