Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Value
te: విలువ

en: Group
te: సమూహం

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Format
te: ఆకృతి

en: Messages
te: సందేశాలు
