Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Group
uk: Група

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Format
uk: Формат

en: Sender
uk: Відправник

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Messages
uk: Повідомлення

en: An error occured.
uk: Сталася помилка.
