Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Body
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Group
ur: گروپ

en: Subject
ur: موضوع

en: Message
ur: پیغام

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Format
ur: فارمیٹ

en: ID
ur: شناخت
