Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Group
bg: Група

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Format
bg: Формат

en: Recipient
bg: Получател

en: Messages
bg: Съобщения
