Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Format
bn: ফরম্যাট
