Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Body
cs: Text

en: Value
cs: Hodnota

en: Group
cs: Skupina

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Format
cs: Formát

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Messages
cs: Zprávy
