Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Value
el: Αξία

en: Group
el: Ομάδα

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Format
el: Μορφή

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Messages
el: Μηνύματα
