Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Value
ja: 値

en: Group
ja: グループ

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Format
ja: フォーマット

en: Sender
ja: 送信者

en: Recipient
ja: 受信者

en: Messages
ja: メッセージ
