Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Value
jv: Biji

en: Group
jv: Grup

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Recipient
jv: Penerima
