Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Group
ku: گرووپ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Format
ku: فۆرمات

en: Recipient
ku: وەرگر
