Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Value
mn: Утга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Format
mn: Бүтэц
