Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Group
nl: Groep

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Format
nl: Opmaak

en: Sender
nl: Afzender

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Messages
nl: Berichten
