Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Value
ps: بيه

en: Group
ps: ګروپ

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Format
ps: بڼه

en: ID
ps: پېژند
