Sender (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Value
pt: Valor

en: Group
pt: Grupo

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Format
pt: Formato

en: Sender
pt: Remetente

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Messages
pt: Mensagens

en: Token types
pt: Tipos de token

en: The recipient of the message.
pt: O destinatário da mensagem.

en: Token type
pt: Tipo do token
