Sender (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Group
ta: குழுமம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: செய்தி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Messages
ta: செய்திகள்
