Sendethic (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Other
gu: અન્ય

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Account
gu: ખાતુ
