Sendethic (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Other
ka: სხვა

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: External
ka: გარე

en: Message:
ka: შეტყობინება:
