Sendethic (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Message:
km: សារ ៖

en: Account
km: គណនី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
