Sendethic (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: Enable debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆಯನ್ನು ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Account
kn: ಖಾತೆ
