Sendethic (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Other
eu: Bestea

en: Message:
eu: Mezua:

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Account
eu: Kontua

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
