Sendethic (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Default
gl: Predeterminado

en: Other
gl: Outro

en: Attributes
gl: Atributos

en: External
gl: Externo

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Account
gl: Conta

en: - Select -
gl: - Seleccione -
