Sendethic (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Edit
it: Modifica

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Default
it: Predefinito

en: Other
it: Altro

en: Integration
it: Integrazione

en: Attributes
it: Attributi

en: External
it: Esterna

en: Message:
it: Messaggio:

en: From name
it: Nome del mittente

en: Account
it: Profilo

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive

en: Elements
it: Elementi

en: Response status code
it: Codice di stato della risposta
