Sendethic (1.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Default
cs: Výchozí

en: Other
cs: Jiné

en: Attributes
cs: Atributy

en: External
cs: Externí

en: Message:
cs: Zpráva:

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: Account
cs: Účet

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Response status code
cs: Stavový kód odpovědi
