Sendethic (1.0.0-rc2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Default
kk: Стандартты

en: Other
kk: Басқа

en: Message:
kk: Хабарлама:

en: Account
kk: Есеп
