Sendethic (1.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Default
jv: Gawan

en: Other
jv: Liyané

en: Account
jv: Akun

en: - Select -
jv: - Pilih -
