Sendethic (1.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Default
sv: Förvald

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Other
sv: Övriga

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: External
sv: Extern

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: From name
sv: Från namn

en: Account
sv: Konto

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Response status code
sv: Svarskod

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar
