Sendgrid (1.0.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: None
fr: Aucun(e)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Mail
fr: Courriel

en: To
fr: À

en: Send
fr: Envoyer

en: API key
fr: Clé d'API

en: logs
fr: journaux

en: About
fr: À propos

en: Text format
fr: Format de texte

en: Enable Debug Mode
fr: Activer le Mode de Débogage

en: Format filter
fr: Filtre de format

en: update your settings
fr: mettre à jour vos paramètres
