Sendgrid (1.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: To
ka: მიმღები

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
