Sendgrid (1.0.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Mail
ru: Почта

en: To
ru: Кому

en: Send
ru: Отправить

en: API key
ru: API-ключ

en: logs
ru: Журнал

en: About
ru: Информация

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: update your settings
ru: обновите ваши настройки
