Sendgrid (1.1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: Mail
af: E-pos

en: To
af: Aan

en: Send
af: Stuur

en: Text format
af: Teksformaat
