Sendgrid (1.1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: To
ast: Pa

en: Send
ast: Unviar
