Sendgrid (1.1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Mail
fi: Sähköposti

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Send
fi: Lähetä

en: logs
fi: logit

en: About
fi: Tietoja

en: Text format
fi: Tekstimuoto
