Sendgrid (1.1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Mail
jv: Surat

en: To
jv: Marang

en: Send
jv: Kirim

en: About
jv: Ngenani

en: Text format
jv: Format tèks
