Sendgrid (1.1.0) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ms: Batal

en: None
ms: Tiada

en: Message
ms: Mesej

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Mail
ms: Mel

en: To
ms: Kepada

en: Send
ms: Hantar

en: About
ms: Perihal

en: Text format
ms: Format teks
